Avusturya Türkiye iddaa Tahmini ve Analizi 02.07.2024

Ve geldik EURO 2024 son 16 turunun son, bizim için ise hayati önem taşıyan mücadeleye.. Türkiye’mizin rakibi Avusturya olacak. Ülke olarak sıkıntılı bir gün geçiriyoruz ve tüm gücümüzle çocuklarımızı desteklemek için ekran başında olacağız.. Leipzig Stadyumunda saatler 22:00’yi gösterdiğinde biz nefeslerimizi tutarken, düdüğe nefesini üfleyecek olan hakem Portekiz’li Artur Manuel Ribeiro Soares Dias olacak. iddaa oranlarında Avusturya galibiyeti 1.74, beraberlik 2.94, Türkiye galibiyeti ise 3.63 şeklinde. Toplam gol sayısında 2.5 Alt oranı 1.66, 2.5 Üst oranı ise 1.69 olarak belirlenmiş durumda.

Avusturya Gerçekten Çok İyi Bir Takım

Turnuva başından beri benim bu turnuvada baş altı takımları dışında en beğendiğim takım olduğunu defalarca dile getirdiğim Avusturya, geldi son 16 turunda karşımıza çıktı. Bugünkü Fransa’nın Belçika karşısındaki oyununu görünce keşke Fransa ile eşleşseydik demedim değil ama sonuçta bizim de yıldızlarla dolu kadrolara karşı çok fazla panik yaptığımız bir gerçek. Avusturya’ya dönersek, tam anlamıyla beklediğim performansı gösteriyorlar, ne eksikleri var ne fazlaları. Hadlerini bilerek oynuyorlar ve Fransa ile Hollanda gibi iki dev ülkenin arasında sıyrılarak grupta lider olmayı başardılar. Çok kompakt bir takımlar, öne çıkan yıldız bir isimleri yok ve neredeyse 11 asker ile sahada savaşıyorlar. En çok dikkat etmemiz gereken isimler ise Sabitzer ve Baumgartner.

Haydi Çocuklar, İntikam Şansı Ellerinizde

Kulüp takımlarında pek ciddiye alınmayan hazırlık maçları, Milli takımlar seviyesinde resmi amaçla oynanıyor ve puanınıza kadar her şeye direkt etki ediyor. Böyle bir ortamda, EURO 2024’e hazırlandığımız son düzlükte Avusturya karşısında rezalet bir hazırlık maçı geçirmiş ve sahadan 6-1’lik yenilgi ile ayrılmıştık. Her işte bir hayır var derler ya, belki o utanç verici skorla gelen yenilgi bugünkü maçın intikam ateşini yakıyor olacak ve evlatlarımız bu hırsla sahadan istedikleri sonucu alarak ayrılacaklar. Normal şartlarda işimizin çok zor olduğunu kabul etmek gerek zira gerçekten takım gibi bir takım var karşımızda. Yine de biz genç yıldızlarımıza, tecrübeli isimlerimize güveniyoruz. Futbol şansları yanlarında olsun ve bu zor günlerde milletimize güzel bir hediye versinler istiyorum.

iddaa Tahmini

Muhtemelen millilerimiz de fizik gücü yüksek bir kadroyla sahada olacak. Montella’dan İsmail Yüksek – Okay Yokuşlu – Kaan Ayhan 3’lü orta sahası hamlesi bekliyorum. İşimiz çok zor olacak belki ama Avusturya da hücum yönü çok kuvvetli bir takım değil. İlk yarıda çok dengeli bir maç bizleri bekliyor.

Tahmin: İlk Yarı 1.5 Alt

Oran: 1.27

Spor Astra Telegram KanalıTelegram kanalımızdan tüm tahminleri ve güncellemeleri anında alın.

Tavsiye Bağlantılar

Tavsiye Bağlantılar

bunları da incele

sporastra-euro-2024-germany

Hollanda Türkiye iddaa Tahmini ve Analizi 06.07.2024

Geldik EURO 2024'ün son Çeyrek Finalistini belirleyecek, bizlerin ise heyecandan nefesini kesecek maça; Hollanda, Türkiye. Başlama saati 22:00 olacak olan mücadelede hakkaniyetli bir yönetim sergilemesini bekleyeceğimiz isim Fransız Clement Turpin olacak.