Brezilya Kosta Rika iddaa Tahmini ve Analizi 25.06.2024

Copa America 2024 D grubu ilk maçlarında sadece Amerika kıtasının değil dünyanın en büyük ülke milli takımlarından Brezilya, Kosta Rika ile karşı karşıya geliyor. Başlama saati 04:00 olan mücadeleyi Meksika Futbol Federasyonundan César Arturo Ramos Palazuelos yönetecek. iddaa oranlarında Brezilya galibiyeti için normal oran açılmazken, 2 farklı galibiyet oranı 1.14, beraberlik 7.66, Kosta Rika galibiyeti 17.80 şeklinde. Toplam gol sayısında 2.5 Alt oranı 2.45, 2.5 Üst oranı ise 1.28 olarak belirlenmiş.

Brezilya 10. Kupa İçin Sahada

Daha önce 9 kez Copa Amerika’yı müzesine götüren Brezilya, 10. kupayı müzesine götürmek için sahada olacak. 2019 yılında oynanan bir önceki kupayı da kazanan takım Brezilya olmuştu. Toplam 1.27 Milyon Euro kadro değeriyle dünyada bu alanın zirvelerinde yer almakta. Real Madrid’in 2 yıldızı Vinicius Junior ve Rodrygo toplam 290 Milyon Euro piyasa değeriyle ilk sırayı paylaşırken, Newcastle United’lı Bruno Guimares 85 Milyon Euro değerle kadronun 3. en değerli ismi. Henüz 17 yaşında olan ve Real Madrid’in yeni kadrosuna kattığı Endrick ise 60 Milyon Euro kadro değeri ve barındırdığı müthiş potansiyelle parmak ısırtıyor. Kupa için toplam 4 hazırlık maçı oynayan Brezilya, İngiltere ve Meksika’yı yenerken, İspanya ve ABD karşısında beraberlik elde ettiler.

Kosta Rika Grubun En Zayıf Halkası

Başlıkta grubun en zayıfı dedim ama turnuva genelinde en zayıf 5-6 takımdan biri Kosta Rika’dır. Toplam piyasa değerleri 22 Milyon Euro ile en düşük takımlardan biri kendileri zaten. Takımın en değerli ismi 7.5 Milyon Euro değerle Spartak Moskova’nın santraforu Manfred Ugalde. Turnuvaya hazırlık kapsamında 3 maç oynayan Kosta Rika; El Salvador’u yendi, Uruguay ile berabere kaldı, Arjantin’e de kaybettiler.

iddaa Tahmini

Brezilya’nın açılışta o kadar yüklenip yüklenmeyeceğinden emin olamadım, yoksa ne kadar isterlerse o kadar atarlar.. Ben 2 farklı galibiyet seçeneğine yönelip, gerisini sizlerin hissiyatına bırakıyorum.

Tahmin: Brezilya En Az 2 Farklı Kazanır

Oran: 1.14

Spor Astra Telegram KanalıTelegram kanalımızdan tüm tahminleri ve güncellemeleri anında alın.

Tavsiye Bağlantılar

Tavsiye Bağlantılar

bunları da incele

sporastra-euro-2024-germany

Hollanda Türkiye iddaa Tahmini ve Analizi 06.07.2024

Geldik EURO 2024'ün son Çeyrek Finalistini belirleyecek, bizlerin ise heyecandan nefesini kesecek maça; Hollanda, Türkiye. Başlama saati 22:00 olacak olan mücadelede hakkaniyetli bir yönetim sergilemesini bekleyeceğimiz isim Fransız Clement Turpin olacak.