Fransa Belçika iddaa Tahmini ve Analizi 01.07.2024

EURO 2024 son 16 turları heyecan dolu şekilde devam ediyor, turnuvanın favorilerinden Fransa ile Belçika karşı karşıya geliyor. Saatler 16:00’ı gösterdiğinde başlayacak olan mücadeleyi İsveç Futbol Federasyonundan Glenn Nyberg yönetecek. Bu maçı kazanan takımın Çeyrek Final maçında Almanya ile eşleşeceğini hatırlatalım. iddaa oranlarında Fransa galibiyeti 1.70, beraberlik 2.87, Belçika galibiyeti ise 3.94 şeklinde. Toplam gol sayısı oyununda 2.5 Alt oranı 1.48, 2.5 Üst oranı ise 1.94 olarak belirlenmiş.

Fransa Bu Turla Birlikte Açılmalı

Gruplarda resmen “kendine yetecek kadar” oynayan Fransa, ilk maçında Avusturya gibi dişli bir takımı yendikten sonra önce Hollanda ile sonra da Polonya ile berabere kalmıştı. 3 maçta toplam 2 gol atıp 1 gol yediler ve müthiş kısır maçlarla herkesi şaşırttılar. Fransa’nın yendiği Avusturya’nın gruptan lider çıktıması da gruptaki bir başka ilginç gelişmeydi. Bir çok otorite Fransa’nın olası bir İtalya eşleşmesinden kaçmak için son maçta Polonya’ya yenilip grupta bilerek ikinci olduğunu düşünüyor. Elbette İtalya’ya nazaran ben de Belçika’yı rakip olarak isterdim ama ben böyle bir şey yaptıklarını düşünmüyorum. Evet Belçika hiç gücünde değil, sadece De Bruyne katkısını sürdürüyor ancak Lukaku ve Doku gibi isimler çok etkisiz kalıyor ama İtalya’nın da rakiplerinin ondan kaçmasını isteyeceği tek olayı adı.

Belçika’nın İşi Çok Zor

Hep söylediğimiz altın jenerasyonuna yavaş yavaş veda eden Belçika, yeni dönemde bir hayli zorlanacak gibi görünüyor. Hala De Bruyne’nin önderliğinde ilerliyorlar ve yeni jenerasyondaki en büyük yıldızlarından Doku için hayal kırıklığı şeklinde ilerleyen bir turnuva izliyoruz. Aslında bu turnuvada o kadar büyük hayal kırıklığı yaratan star isim var ki, konuşma sırası Doku’ya gelmeyebilir bile. Belçika’nın oyunu öylesine kötü ki, çok daha alt kalibre 3 takımla müthiş bir kura çekmelerine rağmen grubu Slovakya, Romanya ve Ukrayna ile birlikte 4 puanla ancak 2. bitirebildiler. Tabi alt kalibre dediğimiz Slovakya da bugün son dakikalarına önde girdiği maçta elenmesine rağmen İngiltere’ye kök söktürerek son saniyelerde yediği golle yıkıldı.

iddaa Tahmini

Açık söylemem gerekirse turu çok net şekilde Fransa’nın geçeceğini düşünüyorum ve galibiyetlerine verilen orana şok oldum diyebilirim. Fransa’nın bu turla birlikte açılacağını düşünenler 2 farklı galibiyeti bile gönül rahatlığıyla oynasın ancak bu oran bana yeter diyenler risk almasın ve çok rahat şekilde kazanacakları bahsin tadını çıkartsın.

Tahmin: Fransa Kazanır

Oran: 1.70

Spor Astra Telegram KanalıTelegram kanalımızdan tüm tahminleri ve güncellemeleri anında alın.

Tavsiye Bağlantılar

Tavsiye Bağlantılar

bunları da incele

sporastra-euro-2024-germany

Hollanda Türkiye iddaa Tahmini ve Analizi 06.07.2024

Geldik EURO 2024'ün son Çeyrek Finalistini belirleyecek, bizlerin ise heyecandan nefesini kesecek maça; Hollanda, Türkiye. Başlama saati 22:00 olacak olan mücadelede hakkaniyetli bir yönetim sergilemesini bekleyeceğimiz isim Fransız Clement Turpin olacak.