Hollanda İngiltere iddaa Tahmini ve Analizi 10.07.2024

EURO 2024’te son finalisti belirleyecek olan mücadelede Hollanda ve İngiltere, önce finale sonra da kupaya uzanmak için canlarını dişlerine takacaklar. Saat 22:00’da başlayacak olan karşılaşmanın hakemi ev sahibi ülke Almanya’dan Felix Zwayer, maça ev sahipliği yapacak stadyum ise Dortmund sahası olacak. iddaa oranlarında Hollanda galibiyeti 2.73, beraberlik 2.52, İngiltere galibiyeti ise 2.33 şeklinde. Toplam gol sayısında 2.5 Alt oranı 1.33, 2.5 Üst oranı ise 2.30 olarak belirlenmiş.

Hollanda “Bizim Çocukları” Eleyip Yarı Finale Yükseldi

Turnuvaya en büyük renk katan takımların başında gelen kesinlikle Türkiye oldu. Oldukça genç bir kadro ile beklentileri sonuna kadar karşılayıp, hatta üstüne de çıkarak Çeyrek Finale kadar yükselmiştik. Karşımıza buraları oynamaya çok daha alışkın olan Hollanda çıkacaktı ama bu turnuva performansları da bizleri korkutmuyordu ve asla Hollanda’yı “yenilmez” olarak görmemiştik. Bu tezimizde de yanılmadık, Hollanda karşısında maçın ilk yarısında öne geçmiştik ve Hollanda’ya bir türlü istediği oyunu oynatmıyorduk. İkinci yarı itibariyle eşleşmenin tecrübeli tarafı olan Hollanda sazı eline almaya başlamış ve akın akın gelmeye başlamıştı. Montella hamle yapmakta biraz geç kalınca, oldukça kolay goller yiyerek ne olduğunu bile anlamadan 2-1 geriye düşmüştük. Sonrasında yine reaksiyon gösterip elenmemek için elimizden geleni yaptık, fırsatlar da bulduk fakat golü bulamadık. Hollanda yazımda tamamen Millilerimizden bahsettim zira bu çocuklara mutlaka haklarını teslim etmek gerekiyordu. Hollanda’nın durumunu da zaten doğal olarak anlatmış oldum.

İngiltere Böyle Nereye Kadar Gidecek?

Tarihin en underrated performansını Fransa ile birlikte sergileyen takım İngiltere. Bence İngiltere Fransa’dan fersah fersah önde çünkü Fransa en azından kadrosuyla da kısıtlı yeteneğe sahip mücadeleci bir orta saha ile, ileride yaşlı bir Greizzman ile mücadele ediyor. İngiltere kadrosunu defalarca yazdık, tekrar tekrar yazmayalım ama tekrar etmekten yorulmayacağımız tek şey Southgate eleştirisi. Yani artık gerçekten insan biraz olsun utanır. Futbolun beşiği bir ülkenin taraftarlarına da böylesine rezil bir oyun, utanç verici performanslar sonrasında getireceğin kupa bile seni kurtarmamalı ve kurtarmayacak bence de. Eğer potansiyellerini biraz olsun gösterseler ve salt başarı için değil de biraz da futbolun güzelliği, futbolseverlerin de seyir zevkine dokunacak şekilde oynasalar eminim yine aynı şekilde burada olacaklardı. Olan bizim kanayan gözlerimize, geçen zamanımıza oldu.

iddaa Tahmini

Türkiye – Hollanda maçında nasıl canhıraş bir şekilde ülkemi desteklediysem, neredeyse o derecede bu maç için Hollanda’yı destekliyorum ve Southgate’in elendikten sonraki surat ifadesini görmeyi istiyorum. Tahmine geçecek olursak; ne yazık ki muhtemelen futbolun katili yine istediğini alacak ve bu maçta bir şekilde az gol olmasını sağlayacak.

Tahmin: 2.5 Alt

Oran: 1.30

Spor Astra Telegram KanalıTelegram kanalımızdan tüm tahminleri ve güncellemeleri anında alın.

Tavsiye Bağlantılar

Tavsiye Bağlantılar

bunları da incele

sporastra-euro-2024-germany

İngiltere İsviçre iddaa Tahmini ve Analizi 06.07.2024

EURO 2024'te Çeyrek Finallerin ikinci ve son gününde son 2 Yarı Finalist belli olacak ve ilk inceleyeceğimiz mücadelede İngiltere ve İsviçre karşı karşıya geliyor. Düsseldorf Arena'da gecenin ilk maçı olarak oynanacak olan ve 19:00'da başlayacak olan maçın hakemi İtalyan Daniele Orsato olacak.