İngiltere Slovenya iddaa Tahmini ve Analizi 25.06.2024

EURO 2024 C grubunda son maçlar nefes kesecek zira grupta hiçbir şey belli değil ve inceleyeceğimiz ilk mücadele İngiltere ile Slovenya arasında oynanıyor. Başlama saati 22:00 olacak karşılaşmayı Fransız hakem Clement Turpin yönetecek. iddaa oranlarında İngiltere galibiyeti 1.19, beraberlik 4.32, Slovenya galibiyeti ise 8.29 şeklinde. Toplam gol seçeneğinde 2.5 Alt oranı 1.69, 2.5 Üst oranı ise 1.67 olarak belirlenmiş.

İngiltere Son Maçlara Lider Çıkıyor Ama..

Girişte de belirttiğim gibi hiçbir şeyin belli olmadığı bir grup C grubu. İngiltere son maçlar öncesinde lider ama bu akşam oynanacak iki maç sonucunda belki de grubu 3. sırada tamamlama riskiyle karşı karşıya kalabilir. Tabi bunun için maçı kaybetmeleri gerekiyor ve bu durumda da en azından 4 puanla en iyi 4 üçüncü takım arasına gireceklerdir. Tıpkı turnuvanın baş takımlarından Fransa gibi, İngiltere de büyük hayal kırıklığı yaşatıyor zira onlar da bir galibiyet ve bir beraberlikle turnuvaya başladılar. Garry Southgate çok ciddi olarak eleştiriliyor ve eleştirenler de sonuna kadar haklılar. Tartışmasız turnuvanın en komple takımı İngiltere. Müthiş bir orta saha merkez kadrosu, inanılmaz kanat rotasyonları, çok formda ve tecrübeli bir golcüler var ama meşhur şarkılarımızdan birinde söylendiği gibi; un var, şeker var, yağ var ama helva yok..

Slovenya Alkış Alıyor

Turnuvanın en mütevazi kadrosuna sahip takımlarının başında gelen Slovenya, buna rağmen oynadığı iki maçta da 1-1’lik eşitliklerle ayrılıp rakiplerine karşı ezilmedi ve tüm futbol severlerin alkışlarını topladı. Her iki maçta da hiç geri adım atmadılar ve bu başarıyı oyunu çirkinleştirip değil çatır çatır oynayarak yaptılar ki bu sebeple turnuvanın en büyük renklerinden biri oldular. Özellikle son maçları olan Sırbistan karşısında 90+5’te yedikleri golde sadece Slovenya taraftarları değil, bir çok futbol sever aynı oranda üzülmüştür. Şayet İngiltere’den de puan kopartabilirler veya yenilseler dahi Danimarka Sırbistan’ı yenmeyi başarırsa grubu 3. sırada tamamlamış olacakları için turnuvaya devam etme şansları doğacak.

iddaa Tahmini

Kalibresinin çok altında bir futbol oynayan İngiltere ile boyundan büyük işler başaran Slovenya karşısında gönlüm elbette Slovenlerden yana olacak. İşleri çok zor ama ben gol atacaklarını düşünüyorum ve İngiltere’nin de kötü oyun eleştirileri nedeniyle hücum futbolu oynayacaktır. Gollü bir maç bekliyorum.

Tahmin: 2.5 Üst

Oran: 1.67

Spor Astra Telegram KanalıTelegram kanalımızdan tüm tahminleri ve güncellemeleri anında alın.

Tavsiye Bağlantılar

Tavsiye Bağlantılar

bunları da incele

sporastra-euro-2024-germany

Hollanda Türkiye iddaa Tahmini ve Analizi 06.07.2024

Geldik EURO 2024'ün son Çeyrek Finalistini belirleyecek, bizlerin ise heyecandan nefesini kesecek maça; Hollanda, Türkiye. Başlama saati 22:00 olacak olan mücadelede hakkaniyetli bir yönetim sergilemesini bekleyeceğimiz isim Fransız Clement Turpin olacak.