İskoçya İsviçre iddaa Tahmini ve Analizi 19.06.2024

EURO 2024 A grubu ikinci maçlarında, Çarşamba gününün son maçı İskoçya ve İsviçre’yi karşı karşıya getiriyor. Slovak hakem Ivan Kružliak’ın düdük çalacağı karşılaşma saatler 22:00’ı gösterdiğinde başlayacak. iddaa oranlarında İskoçya galibiyeti 3.76, beraberlik 3.13, İsviçre galibiyeti 1.66 olarak belirlenmiş. Toplam gol sayısında 2.5 Alt oranı 1.53, 2.5 Üst oranı ise 1.86 şeklinde.

İskoçya Kendine Gelebildi Mi?

Turnuvanın ilk maçında Almanya karşısında resmen dayak yiyen İskoçya, neye uğradığını şaşırdı. Toplamda 1 şut çekebildikleri ve bu şutun da isabetli olmadığı maçta sahadan 5-1’lik yenilgiyle ayrıldılar. İsabetsiz şutla nasıl gol attılar derseniz, İskoçya’nın golünü de Rudiger kendi kalesine attı, üstelik pozisyonun tehlikeli olma ihtimali bile yokken şanssız bir şekilde ağlarla buluşmuştu. Şimdi İskoçya kendini toparlayabilmiş olmalı zira ya tamam, ya devam maçına çıkıyorlar. Olası bir yenilgide zaten işleri bitecek, beraberlikte bile mucizeler gerekir. Dolayısıyla nasıl yapacaklar bilemem ama eğer turnuvaya devam etmek istiyorlarsa tek yol galibiyetten geçiyor.

İsviçre Kalitesini Ortaya Koydu

İlk maçta Macaristan karşısında 3-1’lik tertemiz bir skorla aldıkları galibiyetle kendilerine güvenenleri yanıltmayan İsviçre, gruptan çıkabilmek adına da çok önemli bir adım atmış oldu. Rakibi Macaristan’a genel olarak nefes aldırmamayı başarmışlardı ancak özellikle Liverpool forması giyen yıldız isim Szoboszlai’yi sahadan silmeleri, derslerine ne kadar iyi çalıştıkları ve bunu kusursuz olarak uygulamaya koyduklarının bir kanıtıydı. Son maçları Almanya karşısında olacak. Her ne kadar Almanlar muhtemel bir Macaristan galibiyeti sonrası gruptan çıkmayı garantileyerek son maça çıkacak olsa bile, bu turnuvada kimselere eyvallahları olacağa benzemiyor. Bu yüzden İsviçre işi başkalarına bırakmadan, kendi göbeğini kendi kesmek istiyorsa bu maçtan en az beraberlik almalı veya hiç kafa karıştırmayarak kazanıp geçmeli.

iddaa Tahmini

İskoçya tarafı ilk maçtaki performans sonrasında mutlaka bir reaksiyon ortaya koymak isteyecektir ancak güçleri ortada. İsviçre tarafı çok moralli ve bir sonraki Almanya maçına rahat kafayla çıkmak için kazanmak zorunda. Bence moralli taraf olan İsviçre, kalitesiyle kazanarak Almanya ile el ele gruptan çıkacaktır. Oranı da çok beğendiğimi belirteyim.

Tahmin: İsviçre Kazanır

Oran: 1.66

Spor Astra Telegram KanalıTelegram kanalımızdan tüm tahminleri ve güncellemeleri anında alın.

Tavsiye Bağlantılar

Tavsiye Bağlantılar

bunları da incele

sporastra-euro-2024-germany

Hollanda Türkiye iddaa Tahmini ve Analizi 06.07.2024

Geldik EURO 2024'ün son Çeyrek Finalistini belirleyecek, bizlerin ise heyecandan nefesini kesecek maça; Hollanda, Türkiye. Başlama saati 22:00 olacak olan mücadelede hakkaniyetli bir yönetim sergilemesini bekleyeceğimiz isim Fransız Clement Turpin olacak.