İspanya İtalya iddaa Tahmini ve Analizi 20.06.2024

EURO 2024’te Perşembe gecesini müthiş bir maçla kapatıyoruz, İspanya ve İtalya karşı karşıya geliyor. Aynı zamanda turnuvada iki dev takımı karşı karşıya getiren ilk maç olacak mücadele saatler 22:00’ı gösterdiğinde başlayacak. Slavko Vinčić’in yöneteceği maçta iddaa oranlarına baktığımızda İspanya galibiyeti 1.87, beraberlik 2.85, İtalya galibiyeti ise 3.28 şeklinde. Toplam gol sayısında 2.5 Alt için 1.49, 2.5 Üst için ise 1.93 oranları verilmiş.

İspanya Sükseli Başladı

Çok zor bir grupta yer almasına rağmen kalite olarak grubun favorisi olmayı hak eden İspanya, bu yorumların ne kadar haklı olduğunu ilk maçtan ispatlamış oldu. Hırvatistan gibi son 10-15 yıldır katıldığı her turnuvada rakibi kim olursa olsun ona kök söktürmeyi başaran bir takıma karşı henüz maçın ilk yarısında elde ettiği 3-0’lık skorla maçı kazanmayı başardılar. Gerçi Hırvatistan bugün de Arnavutluk ile önce geriye düşüp, sonra 2-1 öne geçtiği maçta skoru koruyamayarak 2-2 berabere kaldı ve eski gücünden uzak olduğunu gösterdi ancak bu durum İspanya’nın net ve haklı galibiyetine elbette gölge düşürmez. 16 yaşındaki genç yıldız Lamine Yamal göz doldurmayı devam ediyor. Yaşına göre inanılmaz bir olgunluğa sahip olan Yamal’ın bir kaç seneye kadar dünya çapında bir yıldız olacağı su götürmez bir gerçek.

Turnuva Takımı İtalya

Gök Maviler lakabıyla tanınan İtalya, bu turnuvaya son yıllardaki en zayıf kadrosuyla EURO 2024’te boy gösteriyor. Fakat kimsenin unutmaması gereken bir klişe vardır, İtalya turnuva takımıdır ve hiç şans verilmediği turnuvalarda bile işi abartıp şampiyon olmaya kadar götürmüş bir kültüre sahiptir. Günümüz futbolunda artık iş bireysel yetenekten çıkıp tamamen takım oyununun kalitesine dönmüşken, İtalyanlar yine şapkadan tavşan çıkartabilecekler mi merakla izleyeceğiz. İlk maçta Arnavutluk karşısında zorlandılar fakat galibiyet almayı başardılar.

iddaa Tahmini

İspanya’nın ilk maçta aldığı galibiyet sükseli, İtalyanlar ile aldığı galibiyette pek ışıklı gözükmediler ama üst tarafta detaylıca anlattım, ben İtalya’yı karşıma alırken 50 kere düşünürüm. Bu maçta alınacak beraberlik iki devi de üzmeyecektir.

Tahmin: Maç Sonucu Beraberlik

Oran: 2.85

Spor Astra Telegram KanalıTelegram kanalımızdan tüm tahminleri ve güncellemeleri anında alın.

Tavsiye Bağlantılar

Tavsiye Bağlantılar

bunları da incele

sporastra-euro-2024-germany

Hollanda Türkiye iddaa Tahmini ve Analizi 06.07.2024

Geldik EURO 2024'ün son Çeyrek Finalistini belirleyecek, bizlerin ise heyecandan nefesini kesecek maça; Hollanda, Türkiye. Başlama saati 22:00 olacak olan mücadelede hakkaniyetli bir yönetim sergilemesini bekleyeceğimiz isim Fransız Clement Turpin olacak.