Şili Arjantin iddaa Tahmini ve Analizi 26.06.2024

Copa America 2024 A grubu 2. maçları tamamlanıyor, ilk maçında hayal kırıklığı yaşayan Şili, turnuvanın favorilerinden Arjantin ile karşı karşıya geliyor. Başlama saati 04:00 olacak mücadeleyi 36 yaşındaki genç Uruguaylı hakem Andrés Matonte yönetecek. iddaa oranlarında Şili galibiyeti 6.76, beraberlik 3.67, Arjantin galibiyeti ise 1.30 olacak. Toplam gol seçeneğinde 2.5 Alt oranı 1.49, 2.5 Üst oranı ise 1.93 olarak belirlenmiş.

Şili Turu Buradan Çevirebilecek Mi?

İlk maçında ikincilik için çekişeceği ama favori olarak gösterildiği Peru karşısında beklenmedik bir beraberlik alan Şili şimdi de dev bir rakip olan Arjantin ile karşı karşıya geliyor. Şimdi bu maçtan en azından bir puan çıkartması hem gerekli, hem de muazzam olur ama bunu nasıl başaracaklar bilemiyorum zira kendileri hücumda gol bulmakta zorlanan ama savunma yönü güçlü bir takımken rakip Arjantin ise durdurulması çok güç hücum oyuncularına ve geçilmesi zor bir defans hattına sahip. Yani aslında benim öngörüm Şili Arjantin’den mutlaka gol yiyecek ve puan almak istiyorsa mutlaka atması gerekecek. Burada da iş, ilk maçta yokları oynayan Eduardo Vargas ve Alexis Sanchez gibi isimlere bakıyor. Yada ilk maçta çok iyi iş çıkaran tecrübeli kaleci Claudio Bravo’nun bir kez daha şapkadan tavşan çıkartması gerekecek.

Arjantin İçin Isınma Turları

Böylesine hakim ve güçlü olduğu bir turnuvada Final yolculuğu esnasında sanki hazırlık maçı oynuyormuş edasında bir takım Arjantin. İlk maçta hiç yorulmadan 2-0’lık tertemiz bir galibiyet aldılar Kanada karşısında. Zaten onların buralarda elenmesi için büyük çaplı bir futbol mucizesi gerekiyor ancak bu yetenekli kadro bu mucizeye yer vermeye hiç niyetli değil. İlk maçta sahanın yıldızı olan isim, dünya futbolunun gördüğü ve bizlerin de canlı izleme fırsatı yakaladığı Lionel Messi’ydi ve ikinci golün de asisti ona aitti. Maçın diğer iyi isimleri ise Alexis MacAllister, Cristian Romero ve Emiliano Martinez oldu.

iddaa Tahmini

Şili defans yaparak bu maçtan puan alamayacağının bilincinde olmalı. Dolayısıyla ben olsam çıkıp kendi oyunumu oynar ve en fazla zaten beklenen sonuç olan yenilgiyi alırım. Şili böyle bir oyun oynarsa maç zaten üste gider.

Tahmin: 2.5 Üst

Oran: 1.93

Spor Astra Telegram KanalıTelegram kanalımızdan tüm tahminleri ve güncellemeleri anında alın.

Tavsiye Bağlantılar

Tavsiye Bağlantılar

bunları da incele

sporastra-euro-2024-germany

Hollanda Türkiye iddaa Tahmini ve Analizi 06.07.2024

Geldik EURO 2024'ün son Çeyrek Finalistini belirleyecek, bizlerin ise heyecandan nefesini kesecek maça; Hollanda, Türkiye. Başlama saati 22:00 olacak olan mücadelede hakkaniyetli bir yönetim sergilemesini bekleyeceğimiz isim Fransız Clement Turpin olacak.