Uruguay Panama iddaa Tahmini ve Analizi 24.06.2024

Copa America 2024 C grubunda, bu kupayı en çok müzesine götüren ülkelerden biri olan Uruguay, turnuvanın mütevazi ekiplerinden Panama ile karşı karşıya gelecek. Türkiye saati ile 04:00’da başlayacak olan karşılaşmayı Şili Futbol Federasyonu’ndan Piero Maza Gomez yönetecek. iddaa oranlarında Uruguay galibiyeti 1.17, beraberlik 4.53, Panama galibiyeti ise 8.71 şeklinde. Toplam gol sayısı oyunları seçeneklerine bahis oranı açılmamış.

Uruguay Turnuvanın Gediklilerinden

Tam 15 kez ile bu kupayı en çok müzesine götüren ülkelerin başında gelen Uruguay’ın bu başarıların bir çoğunu çok eski tarihlerde aldığı kupalarla elde etmiş durumda. En son Copa America zaferleri 2011 yılında, ondan bir önceki ise 1995 yılında elde edilmiş. Yine de güncel kadrolarının oldukça güçlü isimlerden oluştuğunu da belirtmekte fayda var. Toplam 480 Milyon Euroluk piyasa değerine sahip bir kadroya sahip olmalarıyla dikkatleri üzerlerine çekiyorlar. Bu değerin bu seviyelere ulaşmasındaki en büyük paya sahip isimler 120 Milyon Euro değerindeki Real Madrid’li Federico Valverde, 70 Milyon Euro değerindeki Barcelona’lı Ronald Araujo ve 70 Milyon Euro değerinde Liverpool’lu Darwin Nunez.

Panama Tarihinde İlk Kez Burada

24 Milyon Euro piyasa değerine sahip çok mütevazi bir kadroyla mücadele veren Panama için ilk Copa America deneyimi olacak. Kadrolarında tanıyabileceğimiz tek isim Marsilya’da sağ bek olarak forma giyen Amir Murillo. Gruptan çıkmak için ufak çaplı bir mucizeye ihtiyaçları olacak ancak Bolivya’nın üstünde yer alıp 3.lüğü kurtarabilirler.

iddaa Tahmini

Darwin Nunez’in aşina olduğumuz kötü günlerinden birini yaşamaması durumunda, Uruguay’ın rakibini gole boğması gerek. Ben en az 2 farkla kazanacaklarını düşünüyorum, fazlasını size bırakıyorum.

Tahmin: Uruguay En Az 2 Farkla Kazanır

Oran: 1.52

Spor Astra Telegram KanalıTelegram kanalımızdan tüm tahminleri ve güncellemeleri anında alın.

Tavsiye Bağlantılar

Tavsiye Bağlantılar

bunları da incele

sporastra-euro-2024-germany

Hollanda Türkiye iddaa Tahmini ve Analizi 06.07.2024

Geldik EURO 2024'ün son Çeyrek Finalistini belirleyecek, bizlerin ise heyecandan nefesini kesecek maça; Hollanda, Türkiye. Başlama saati 22:00 olacak olan mücadelede hakkaniyetli bir yönetim sergilemesini bekleyeceğimiz isim Fransız Clement Turpin olacak.