İtalya Serie A

Fiorentina Napoli iddaa Tahmini ve Analizi 17.05.2024

sporastra-italya-serie-a

İtalya Serie A'da 37. hafta mücadelelerinin açılışını pek alışkın olmadığımız şekilde Cuma akşamından yapıyoruz, Fiorentina ve Napoli karşı karşıya geliyor. Artemio Franchi çimlerinde oynanacak olan maçın başlama saati 21:45 olacak.

Devamı

Napoli Bologna iddaa Tahmini ve Analizi 11.05.2024

sporastra-italya-serie-a

İtalya Serie A'da bir tarafta az olan Avrupa şansını sonuna kadar zorlamak isteyen Napoli, diğer tarafta buraya kadar getirmişken Şampiyonlar Ligi biletini kaptırmak istemeyen Bologna karşı karşıya geliyor. Diego Armando Maradona stadyumunda saat 19:00'ı gösterdiğinde başlayacak olan mücadeleyi Luca Pairetto yönetecek.

Devamı

Milan Cagliari iddaa Tahmini ve Analizi 11.5.2024

sporastra-italya-serie-a

İtalya Serie A'da lig sonuna yaklaşıldıkça yavaş yavaş şampiyonluk belli oluyor ancak henüz düşen ekipler belli değil. Cumartesi oynanacak müsabakalardan birinde de şampiyonluk ipini kaçıran Milan, kendi evinde küme düşme riski hala bulunan Cagliari'yi ağırlıyor.

Devamı

Verona Fiorentina iddaa Tahmini ve Analizi 05.05.2024

sporastra-italya-serie-a

İtalya Serie A 35. hafta mücadelesinde bir tarafta düşme tehlikesi yaşayan Hellas Verona, bir diğer tarafta az da olsa Avrupa umudunu hala taşıyan Fiorentina karşılaşıyor. Saatler 16:00'ı gösterdiğinde ilk düdüğü çalacak olan mücadelenin hakemi Antonio Rapuano.

Devamı

Cagliari Lecce iddaa Tahmini ve Analizi 05.05.2024

sporastra-italya-serie-a

İtalya Serie A'da 35. hafta Pazar günü programında günün açılışını küme düşme hattına yakın iki takım olan Cagliari ve Lecce'nin karşı karşıya geldiği karşılaşma ile yapacağız. Saatler 13:30'u gösterdiğinde başlayacak olan mücadelenin hakemi Matteo Marcenaro olacak.

Devamı

Monza Lazio iddaa Tahmini ve Analizi 04.05.2024

sporastra-italya-serie-a

İtalya Serie A'da bitime 4 maç kala Avrupa bileti alma şansı azalmaya başlayan Lazio, ligin rahat ekiplerinden Monza deplasmanına konuk oluyor. Luca Pairetto'nun düdük çalacağı mücadelenin başlama saati 19:00 olacak.

Devamı

Torino Bologna iddaa Tahmini ve Analizi 03.05.2024

sporastra-italya-serie-a

İtalya Serie A'da ligin orta sıralarında rahat konumda olan Torino, müthiş bir sezon geçiren ve Şampiyonlar Ligi bileti almaya çok yaklaşan Bologna'yı ağırlayacak. Başlama saati 21:45 olan mücadelenin hakemi Simone Sozza olacak.

Devamı

Genoa Cagliari iddaa Tahmini ve Analizi 29.04.2024

sporastra-italya-serie-a

İtalya Serie A 34. hafta kapanış mücadelesinde ligin rahat ekiplerinden Genoa, düşme potasına yakın olan Cagliari'yi ağırlayacak. Başlama saati 21:45 olan mücadelenin hakemi Federico Dionisi olacak.

Devamı

Milan İnter iddaa Tahmini ve Analizi 22.04.2024

sporastra-italya-serie-a

İtalya Serie A'da haftanın kapanış maçını müthiş bir derbi maçıyla yapıyoruz; Milan ve İnter karşı karşıya geliyor. Saat 21:45'te başlayacak olan mücadelenin hakemi Andrea Colombo olacak. Dev maçı S Sport ekranlarından canlı olarak izleyebileceğiz.

Devamı

Verona Genoa iddaa Tahmini ve Analizi 07.04.2024

sporastra-italya-serie-a

İtalya Serie A 31. hafta mücadelesinde küme düşme hattının hemen üstünde yer alan Hellas Verona, nispeten rahat bir konumda olan Genoa'yı ağırlayacak. Gianluca Manganiello'nun yöneteceği maç saatler 19:00'ı gösterdiğinde başlayacak.

Devamı

Monza Napoli iddaa Tahmini ve Analizi 07.04.2024

sporastra-italya-serie-a

İtalya Serie A'da senenin flaş takımlarından biri olan Monza, hayal kırıklıklarıyla dolu bir sezon geçiren Napoli'yi konuk edecek. Başlama saati 16:00 olacak mücadeleyi Daniele Doveri yönetecek.

Devamı

Empoli Bologna iddaa Tahmini ve Analizi 15.3.2024

sporastra-italya-serie-a

talya Serie A'da da haftanın açılış karşılaşmasında birlikteyiz. 15 Mart Cuma akşamı oynanacak karşılaşmada küme düşmeme mücadelesi veren Empoli kendi evinde üst sıraları ve Avrupa kupalarında mücadele etmeyi hedefleyen Bologna'yı konuk ediyor.

Devamı

Sassuolo Napoli iddaa Tahmini ve Analizi 28.02.2024

sporastra-italya-serie-a

İtalya Serie A 26. hafta maçında hafta içi mesaisi var, Sassuolo ve Napoli karşı karşıya geliyor. Başlama saati 20:00 olacak ve S Sport ekranlarından canlı yayınlanacak olan maçın hakemi Daniele Chiffi olacak.

Devamı

Monza Milan iddaa Tahmini ve Analizi 18.02.2024

sporastra-italya-serie-a

İtalya Serie A 25. hafta mücadelelerinde ligin rahat takımlarından Monza, son dönemin en formda takımlarından Milan'ı ağırlayacak. Andrea Colombo'nun yöneteceği mücadelenin başlama saati 22:45 olacak.

Devamı

İnter Salernitana iddaa Tahmini ve Analizi 16.02.2024

sporastra-italya-serie-a

İtalya Serie A'da haftanın açılışını lider İnter yapıyor, ligin son sırasındaki Salernitana'yı konuk ediyorlar. Marco Piccinini'nin yöneteceği mücadele saat 23:00'da başlayacak ve S Sport ekranlarından canlı olarak yayınlanacak.

Devamı

Bologna Fiorentina iddaa Tahmini ve Analizi 14.02.2024

sporastra-italya-serie-a

İtalya Serie A'da erteleme maçları oynanıyor, Bologna ve Fiorentina karşı karşıya geliyor. Saat 21:00'da başlayacak ve S Sport ekranlarından canlı yayınlanacak olan maçın hakemi Daniele Chiffi olacak.

Devamı

Atalanta Lazio iddaa Tahmini ve Analizi 04.02.2024

sporastra-italya-serie-a

İtalya Serie A'da 22. Hafta maçları oynanıyor, güncel formu çok iyi durumda olan iki takım Atalanta ve Lazio karşı karşıya geliyor. Saat 20:00'da oynanacak olan mücadelenin hakemi Marco Guida.

Devamı

Fiorentina İnter iddaa Tahmini ve Analizi 28.01.2024

sporastra-italya-serie-a

İtalya Serie A'da 22. hafta mücadelelerinden keyifli bir maçı inceleyeceğiz, Fiorentina ve İnter karşı karşıya geliyor. Saat 22:45'te başlayacak olan mücadeleyi Gianluca Aureliano yönetecek.

Devamı

Juventus Empoli iddaa Tahmini ve Analizi 27.01.2024

sporastra-italya-serie-a

İtalya Serie A 22. Hafta mücadelesinde bugün için inceleyeceğimiz tek maçta maç fazlasıyla lider olan Juventus ile uzun süre sonra kazanan Empoli karşı karşıya geliyor. Saat 20:00'da başlayacak olan mücadelenin hakemi Livio Marinelli.

Devamı

Cagliari Torino iddaa Tahmini ve Analizi 26.01.2024

sporastra-italya-serie-a

talya Serie A'da 22.haftanın açılış karşılaşmasında Cagliari kendi evinde Torino'yu ağırlıyor. Saat 22:45 de başlayacak karşılaşma S Sports ekranlarından yayınlanacak. Cagliari'nin maçlarına ev sahipliği yapan Unipol Domus'ta olacak müsabakayı A. Colombo yönetecek.

Devamı